м Харків, проспект Ювілейний, 72
Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Дітям, як і дорослим потрібно повністю довіряти стоматолога, а для цього необхідний особливий підхід
Дитяча стоматологія
Перше відвідування дитячої стоматології починається з гри, ми намагаємося відвернути увагу дитини від лікування зубів за допомогою іграшок, мультиків, рольових ігор. Допомагаємо їм адаптуватися на новому місці і оцінюємо їх психо-емоційний стан
Что говорят наши врачи

"Не потрібно розповідати дитині про те, як раніше страшно і боляче було лікувати зубки. Чи не викладайте йому свої негативні враження від відвідування стоматолога. Будьте спокійні і постарайтеся піднести візит до лікаря, як щось звичайне і необходімое.Ізбегайте згадки того, що це «не страшно і зовсім не боляче», в іншому випадку маленький пацієнт може щось запідозрити. "

Валерія Феліксівна
Валерія Феліксівна Стоматолог-терапевт вищої категорії

"Нам часто задають питання, лікуємо ми дітей з утриманням? Звичайно, ми утримуємо увагу дитини, його інтерес до останньої хвилини перебування в кабінеті розмовою, розповідями, казками, мультфільмами, іноді іграшками або кумедними іграмі.Ето утримання? Безумовно. "

Наталя Миколаївна
Наталя Миколаївна Стоматолог-терапевт

"Усі батьки хочуть, щоб у його дитини були здорові і міцні зубки. Але не всі знають, як правильно за ними доглядати. Ми в доступній формі пояснити батькам все тонкощі гігієни і навчимо правилами чищення. Адже так важливо з самого раннього дитячого віку ретельно стежити за зубами. "

Лілія Ікрамовна
Лілія Ікрамовна Стоматолог-терапевт
Відгуки
"Наталя Миколаївна швидко знайшла контакт з моєї 6-річною донькою, і лікування зубика пройшло легко, і найголовніше - без сліз. Тепер якщо що - то тільки сюди!" Поліна
"Лікували зубки у Лілії Ікрамовни. Дуже хороший фахівець, швидко знайшла з моєю дитиною спільну мову. Клініка відрізняється від інших. Тільки плюси." Ігор
Оставьте отзыв о нашей десткой стоматологии в Харькове
Расскажите о нас

Если вы у нас уже были и вам понравилось, расскажите об этом, ваша благодарность самое ценное для нас

Дитяча стоматологія в Харкові

Здоров’я і добре самопочуття малюка залежить від стану його зубів. Якщо не стежити за ними з самого дитинства, це може в майбутньому принести чимало проблем.

Хороший дитячий стоматолог в Харкові повинен стати кращим другом вашої сім’ї протягом усього життя самого маленького домочадця.

Багато батьків помилково вважають, що поки у дитини не випадуть молочні зуби, за ними ніяк не потрібно доглядати. Таку легковажність може привести до розвитку хронічних інфекцій і інших не менш серйозних захворювань.

Дитяча стоматологія – самостійний напрям в медицині, адже, як відомо, розвиток дітей відрізняється від дорослих. Тому практикуються вчинене інші методи і підходи. Ваш малюк повинен захотіти повернутися до лікаря, а для цього дійсно потрібен хороший дитячий стоматолог. Харків, незважаючи на різноманіття варіантів, змусить попотіти у пошуках своєї клініки і лікаря.

Стоматолог для дітей і перший візит

В якості профілактики фахівці рекомендують показувати малюка доктору раз в три місяці.

Перший візит до дитячого стоматолога має відбутися одразу після того, як здався перший молочний зуб. Лікар визначить ризик можливих захворювань, продіагностує стан ясен, розповість як правильно доглядати за ротовою порожниною і так далі.

Дитяча стоматологія в Харкові обов’язкове до відвідування, навіть якщо у вашого малюка немає видимих ​​проблем або скарг. Важливо з самого дитинства привчити маленького пацієнта не боятися лікарів.

Чи застосовується анестезія?

Один з найбільш важливих питань для будь-якого батька поряд з тим, у скільки потрібно починати лікувати зуби дитини, це наскільки шкідлива анестезія. Ми, як надійна і хороша дитяча стоматологія в Харкові, намагаємося уникати застосування анестетиків поки це можливо. Але якщо без них в лікуванні не обійтися, обов’язково попередньо відправляємо малюка на здачу всіх необхідних аналізів.

Чому саме наша клініка?

Складно не заблукати в море пропозицій і рекламних вивертів. Але ми відповідально заявляємо, що входимо в список кращих з кращих.

Ця заява підтверджується рядом фактів:

 • Високий рівень діагностики . Багато хто думає, що високий рівень медицини доступний тільки киянам. Наша команда готова довести, що не відстає і Харків. Дитяча стоматологія від нашої компанії оснащена унікальним діагностичним обладнанням, яке дозволяє ставити максимально точні діагнози для максимально ефективного лікування;
 • Безпека . У нашій клініці індивідуальний підхід. Більшість малюків бояться лікарів, як вогню. Важливо знайти контакт з будь-яким, навіть самим складним пацієнтом. Тим більше, що не завжди можна знайти тільки позитивні відгуки про дитячий стоматолога в Харкові. Але тільки не наші фахівці. До нас хочуть повертатися, оскільки кожен фахівець вміє створити максимально сприятливі умови;
 • Якісні матеріали . У своєму лікуванні ми використовуємо виключно перевірені матеріали від офіційних представників. Ми уважно стежимо за якістю уникаючи підробок;
 • Багатопрофільність . У нас виявляється весь комплекс послуг з лікування зубів для всіх членів сім’ї. Особливу увагу, звичайно ж, приділяється самим маленьким пацієнтам.

Які послуги надає дитячий стоматологічний кабінет?

Ми надаємо повний спектр послуг з лікування найменших пацієнтів.

Традиційно він включає в себе:

 • Консультація батьків з питань лікування та профілактики молочних зубів;
 • Професійне чищення;
 • Лікування карієсу на різних стадіях;
 • Видалення молочних зубів;
 • Лікування та профілактику прикусу за допомогою різних систем: пластинок, брекет-систем і т.д;
 • Пломбування;
 • Лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота;
 • Фторування зубів;
 • Підрізання вуздечки язика.

Пам’ятайте, що здоров’я малюка – саме безцінне, що може бути. Не довіряйте його лікування сумнівним клінікам заради несуттєвою економії. Тим більше, що наша дитяча стоматологія в Харкові Стоматологія для всіх “ ціни пропонує досить прийнятні.