м Харків, проспект Ювілейний, 72
Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Контактні дані

  Ми знаходимося в Харкові за адресою: Салтівка, проспект Ювілейний, 72 (50л.ВЛКСМ)

  demo
  Телефонуйте в будь-який час крім неділі з 9:00 до 20:00

  Клініка “Стоматологія для всіх” – м Харків, Московський район (проспект)

  Вже минули ті часи, коли стоматологія та похід до лікаря повинні були неодмінно асоціюватися з чимось неприємним і болючим. Сучасні методи лікування дозволяють не тільки скоротити неприємні відчуття, але і виконати всі процедури максимально швидко.

  Що важливо при виборі клініки

  Є кілька важливих пунктів, на які потрібно обов’язково звернути увагу:

  • Хороша клініка починається з сучасного професійного обладнання . Якщо ви прийшли в лікарню вперше, обов’язково звертайте увагу на стан оснащення клініки, чистоту в залах і доброзичливість персоналу.
  • <Ыtrong> Вибір свого лікаря . Про це хочеться сказати окремо, адже часто ми ходимо саме до того лікаря, який нам більше подобається. Це цілком зрозуміло і логічно. У пацієнта з лікарем повинні бути хороші довірчі відносини, в такому випадком завжди легше зважитися на похід до стоматолога. До того ж, вам повинно бути зручно приїжджати в клініку.
  • Спектр послуг . Чим вище клас стоматології, тим більш різноманітні і складні послуги пропонуються. У нас ви зможете виконати будь-які процедури, в тому числі ми працюємо і з дітьми, що роблять далеко не всі клініки.

  Наше розташування і графік роботи

  «Стоматологія для всіх» знаходиться в зручному районі міста, недалеко від проїжджих магістралей. Ми працюємо в Харкові, в Московському районі, стоматологія відкрита щодня, крім неділі з 9.00 до 20.00. Ми свідомо обирали цей район, щоб у пацієнтів не виникало труднощів з транспортом. Знайти нас легко – на будівлі встановлена ​​помітна помаранчева напис з назвою.

  Послуги нашої клініки

  Наша стоматологія (Харків Салтівка) допоможе вам вирішити всі проблеми, які можуть виникнути з зубами.

  Ми робимо:

  • реставрацію зубів
  • установку імплантант
  • професійну чистку
  • працюємо з дитячою стоматологією
  • і багато іншого.

  Якщо у вас виникли будь-які питання – приїжджайте до нас на безкоштовну консультацію за адресою: клініка “Стоматологія для всіх”, Харків, Московський район, Ювілейний, 72. Ми зробимо повний огляд, проконсультуємо вас і підкажемо, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації . У разі, коли потрібно просто щось уточнити, можете зателефонувати нам по телефону. Все, що можна вирішити без візиту до лікаря, можна обговорити з клієнтом під час розмови, в тому числі і записатися на перший прийом.

  Після вашого візиту, наші фахівці обов’язково оформлять персональну картку, де будуть вказані всі дані, які стосуються лікування. Під час ваших наступних візитів, ми вже будемо в курсі, які процедури ви робили і як проходить процес догляду за порожниною рота.

  Ми чекаємо вас в клініці в зручне для вас час. Гарантуємо індивідуальний підхід і високий професійний рівень наших фахівців.