м Харків, проспект Ювілейний, 72
Пн-Сб: 9:00 - 20:00

Герметизація фісур в Харкові

У даній статті ми розглянемо такі питання:

Фіссури – довгасті поглиблення на жувальній поверхні зубів, в яких застряють фрагменти їжі, що стає причиною розвитку карієсу. Менш міцна емаль молочних зубів особливо схильна до каріозного руйнувань, тому для запобігання захворювання проводиться герметизація фісур у дітей в Харкові.

Герметизація фісур в Харкові

Фахівці клініки «Стоматологія для всіх в Харкові» виконають процедуру герметизації фісур за помірною ціні . Наші лікарі вміють знаходити спільну мову з маленькими пацієнтами та швидко, акуратно роблять необхідні маніпуляції. В ході процедури герметизації фісур дитина не відчує болю і не встигне злякатися, тому походи до стоматологів в подальшому не перетворяться в тяжке подія.

Герметизація фісур: етапи

Герметизація проводиться в кілька етапів.

  1. Триває підготовка. З зубків усувають всі відкладення і залишки їжі за допомогою спеціальних засобів, підсушують, фісури обробляються антисептиком.
  2. На емаль наносять розчин, який підсилює зчеплення матеріалу з поверхнею сегмента.
  3. Власне герметизація фісур спеціальним композитом, який твердне під впливом лампи.
  4. Усуваються надлишки герметизирующего речовини, полірується поверхню для зручного жування та артикуляції.

Процедура герметизації фісур не вимагає виконання складних маніпуляцій і триває недовго. В ході лікування діти не відчуває болю, використовувані препарати безпечні і не несуть шкоди організму. Для профілактики карієсу досить відвідувати стоматолога раз на рік і навіть рідше. Це гарантує відсутність проблем.

Відео: Герметизація фісур

Герметизація фісур в Харкові: важливі нюанси

Герметизація фісур у дітей в Харкові – безпечна профілактична процедура, надійно захищає зубної ряд від руйнувань.

Коли краще проводити процедуру? В ідеалі для гарантованого захисту рекомендується зробити візит до стоматолога протягом півроку після росту зубів. Оскільки черговість і тривалість росту різна, то варто герметизувати виросли зуби окремо.

Який матеріал використовується для герметизації фісур? У нашому стоматологічному центрі застосовується еластичний Силантьєв, який не заважає нормальному росту зубів. Більш того, після зняття Силантьєв емаль відрізняється більшою стійкістю до бактеріальних впливів, оскільки мінералізація емалі під шаром речовини здійснюється інтенсивніше. Герметизація забезпечує захист не тільки від їжі, але і фарбувальних частинок.

Скільки триває процедура? Герметизація фісур у дітей займає не більше години і включає рекомендації від лікаря, як правильно доглядати за зубками.

Щоб більше дізнатися про можливості захисту молочних зубів у дітей, запишіться до нас на консультацію по телефону або за допомогою форми сайту.

Позвоните и запишитесь на консультацию прямо сейчас: (068) 961-87-57