м Харків, проспект Ювілейний, 72
Пн-Сб: 9:00 - 20:00

Чищення зубів в Харкові (Професійна гігієна)

У даній статті ми розглянемо такі питання:

Професійна гігієна в Харкові в клініці «Стоматологія для всіх» дозволяє вберегти Ваші зуби від безлічі захворювань і надовго зберегти їх красу.

Професійна гігієна полягає, в першу чергу, в чищенні зубів і порожнини рота – процедура, необхідна кожній людині протягом усього життя, що дозволяє вберегти зуби і м’які тканини ротової порожнини від ряду неприємних захворювань – карієс, гінгівіт, пародонтит. Мета професійного чищення порожнини рота полягає у видаленні зубного каменю і очищенні поверхні зубів від м’якого нальоту.

Як часто варто проводити професійну чистку зубів

Періодичність проведення процедури професійної чистки зубів в Харкові – 6-12 місяців. Частота залежить від багатьох факторів:

 • якості щоденної гігієни ротової порожнини, всі дотримувалися пацієнтом (наскільки ретельно очищаються зуби від м’якого нальоту, чи використовується флос і ополіскувачі в домашніх умовах і т. д.);
 • якості прийнятої їжі (наявність в раціоні твердої і грубоволокнистой їжі);
 • куріння і часті перерви на каву НЕ сприятливо впливають на здоров’я ротової порожнини. Пацієнти з цими звичками часто потребують більш частого проведення процедури;
 • наявності захворювань організму з порушенням сольового обміну та обміну речовин;
 • наявності ортодонтической патології (неправильний зубний ряд). Пацієнтам з брекетами рекомендовано проходити дану процедуру раз в три місяці
  .

Як проводиться гігієна зубів в Харкові в «Стоматології для всіх»

У нашій клініці «Стоматологія для всіх» в Харкові процедура професійного чищення зубів проводиться з дотриманням наступних етапів:

 • В першу чергу проводиться огляд стоматологом і первинна медикаментозна обробка м’яких тканин порожнини рота;
 • Потім приступаємо до видалення твердих зубних відкладень за допомогою сучасного ультразвукового Скайлера – професійного апарату, який за допомогою генерації УЗ (ультразвукових) хвиль дозволяє лікарю стоматологу швидко і без особливих зусиль очистити поверхню зуба від вапняних відкладень. Інші тканини ротової порожнини при такому вигляді чистки не піддаються жодному негативному впливу, емаль не страждає.

  Поняття «Професійної чистки зубів» часто плутають з відбілюванням, внаслідок чого у пацієнтів виникають побоювання про збереження цілісності та здоров’я емалі зубів. Необхідно запам’ятати, що ці процедури – абсолютно різні за своєю суттю і механіці і чистка зубів не несе в собі ніякої небезпеки;
 • Проводимо полірування абразивної пастою. Ця речовина дозволяє повернути зубам гладкість і блиск а також подовжує термін життя пломбам;
 • Чистка Air Flow – повітряно-водно-порошкове технологія – проводиться на спеціальному обладнанні і полягає в обробці всіх поверхонь зуба струменем води і дрібнодисперсного абразивного порошку. Процедура безконтактна, що не приносить больових відчуттів;
 • Завершальний етап – медикаментозна обробка м’яких тканин порожнини рота. Рекомендації по домашньому догляду.
Професійне чищення зубів в Харкові

Доповненням до комплексу заходів з професійної гігієни порожнини рота може стати ремінералізуюча терапія (покриття зубів фторвмісними гелями і пастами). Ця процедура оплачується в нашій клініці окремо і ціна на неї досить демократична.

Комплексне лікування пацієнтів в нашій стоматології в Харкові починається з проведення професійного чищення зубів і підбору засобів для домашнього догляду за порожниною рота.

Яка ціна професійної гігієни порожнини рота в Харкові

Ціна на весь комплекс процедур по професійному чищенню зубів в Харкові в нашій стоматологічній клініці досить демократична і становить 600 гривень за 2 щелепи.

У нашій клініці на професійну чистку зубів періодично проводяться акції, будучи нашим пацієнтом Ви обов’язково про це дізнаєтеся.

Будемо раді бачити Вас в нашій клініці, за адресою м Харків, пр. Ювілейний, 72. Постарайтеся записуватися до нас на прийом заздалегідь, через форму на сайті або зателефонувавши адміністратору по телефону. Це дозволить Вам уникнути довгого очікування в черзі, а нам – чітко спланувати робочий день докторів і уникнути накладок.

Доступна турбота про здоров’я Вашої посмішки – наша головна задача, яку ми довгі роки виконуємо успішно!

Позвоните и запишитесь на консультацию прямо сейчас: (068) 961-87-57