м Харків, проспект Ювілейний, 72
Пн-Сб: 9:00 - 20:00

Імплантація зубів в Харкові

У даній статті ми розглянемо такі питання:

Дентальная імплантація зубів – це метод установки штучного кореня зуба. Імплантат являє собою маленький гвинт з титанового сплаву, який сприймається організмом людини як його власний матеріал.

Зубний імплант Харків

Приписи для проведення імплантації зубів

Дентальная імплантація дозволяє вирішити ряд важливих проблем і показана при наступних випадках:

 • Випаданні або пошкодженні одного зуба. Плюс такої ситуації в тому, що сусідні зуби не потрібно обточувати, як у випадку з коронкою, як і прибирати нерви;
 • Відсутності декількох зубів, в тому числі передніх. В такому випадку швидше за все доведеться використовувати конструкцію мостоподібного типу;
 • Адентії. Навіть при повній відсутності зубів імпланти дозволяють повернути усмішці колишню привабливість шляхом установки незнімної конструкції;
 • Порушеннях анатомії. Імплантація зубів (Харків), в нашій клініці, дозволяє відновити повноцінне змикання щелепи.

В окремих випадках крім імплантації у пацієнта немає інших варіантів повернути втрачені зуби. До таких, наприклад, відносять індивідуальну непереносимості знімних протезів або якщо зуб зруйнований настільки сильно, що встановити коронку не виходить.

Переваги постановки імплантату зуба

 • Повністю відновлюється естетика зубного ряду. Навіть передні зуби неможливо буде відрізнити від справжніх!
 • Імплантати дозволяють заміщати відсутні зуби без обточування сусідніх зубів, що дозволяє зберегти їх здоровими і справжніми.
 • Імплантатами можна замістити відсутність будь-яких зубів і поставити їх стільки, скільки необхідно.
 • Впровадження в кістку зубного імпланта зупиняє розсмоктування кістки в області відсутнього зуба (або зубів). Кость, позбавлена ​​функціонального навантаження, швидко атрофується. Впровадження імплантату дозволяє знову навантажити кістку.
 • Питання про те, чи приживеться імплантат – часто турбує пацієнтів. На сьогоднішній день сучасні стоматології мають у своєму розпорядженні широкими можливостями для того, щоб гарантувати практично стовідсоткову приживлюваність імплантату.
Дентальная імплантація зубів в Харкові

Кому протипоказана імплантація?

Як і будь-яка інша медична процедура, що вимагає втручання, у імплантації є свої протипоказання.

Серед основних:

 • злоякісні пухлини,
 • хвороби нервової системи,
 • непереносимість анестезії,
 • захворювання порожнини рота і т.д.

Тому цікавлячись, питанням, які ціни на імплантацію зубів в Харкові, не зайвим буде для початку пройти процедуру консультації у лікаря.

Імплант в області малого різця

Скільки приживається зубної імплант?

Завдяки сучасним технологіям, що використовуються в клініці «Стоматологія для всіх», імплант приживеться за півтора-два місяці, якщо це нижня щелепа, і близько трьох місяців – на верхній.

Ми гарантуємо практично 100% приживання імпланта, грунтуючись на досвіді сотень наших пацієнтів.

Як довго займає установка імпланта?

У «Стоматології для всіх» на проспекті Ювілейному використовується кілька методик установки імплантів. При одноетапною, наприклад, що має на увазі наявність нерозбірними опорної системи штучний корінь ставиться за тиждень. При цьому розрізати ясна не потрібно.

При двоетапної методикою імплант імплантується в кісткову тканину. У такому положенні він знаходиться від декількох місяців до півроку. Після закінчення терміну імплант розкривається, після чого в нього угвинчується тимчасова головка. З нею пацієнт ходить ще 10 днів. Потім голівка замінюється титановим зубом.

Зубні імпланти для верхньої щелепи

Ціна імплантації зубів в Харкові

Один з найбільш поширених питань серед пацієнтів – це ціна на зубні імплантати в Харкові.

Вартість на один і той же вид імплантації може істотно відрізнятися через витрати. По-перше, це різні розміри зубів, по-друге – матеріали (сплав, титан і т.д.), а по-третє – тип імплантів – гвинтові або Цилліндрічеській.

Левову частку ціни займає і виробник імпланта. Вітчизняні обійдуться набагато дешевше, але вони поступаються в якості імпортним.

Найдоступніші ціни на імпланти в Харкові пропонує наша клініка. Зі свіжим прайсом можна ознайомитися в спеціальному розділі. Або на даній сторінці. Наші фахівці порадять, який краще вид імпланта вибрати, і допоможуть підібрати варіант найбільш підходящий за вартістю.

На сьогоднішній день імплантація є одним з найбільш передових методів відновлення відсутніх зубів. І нехай вас не лякає

У «Стоматології для всіх» ціни на імпланти стартують від 7000 гривень.

Імплантація зубів в Харкові – відгуки пацієнтів

За довгі роки роботи наші фахівці провели жодну сотню успішних операцій по дентальної імплантації зубів. Лише малу частину їх відгуків ви можете знайти на нашому сайті, на даній сторінці і в спеціалізованому розділі “Відгуки”.

Догляд за зубом після дентальної імплантації

Особливої ​​догляду через кілька тижнів після установки імплант не вимагає. Правда, він повинен «прижитися», тому не радимо їсти тверду їжу, перейдіть на м’яку їжу з великим вмістом вітамінів. Також не рекомендується споживати тверді овочі і фрукти.

При чищенні зубів намагайтеся обходити імплант, занадто НЕ впливаючи на нього.

При наявності запального процесу наш лікар може порадити різні ванночки. І не забувайте відвідувати лікаря хоча б раз на півроку.

Термін служби зубних імплантів

У нашій клініці використовуються імпланти тільки від перевірених виробників, що забезпечує тривалий термін служби. Конструкція не зажадає заміни як мінімум 15 років, а то і все 25. Навіть якщо виникне необхідність в заміні коронки, наші фахівці завжди допоможуть її замінити, викрутивши тільки верхню частину конструкції. При цьому корінь залишиться на колишньому місці.

Прийом в “Стоматології для всіх” проводить один з кращих імплантологів Харкова – хірург-стоматолог в Харкові першої категорії Смоляник Андрій Миколайович. У нашому центрі ми суворо дотримуємося запропонованому міжнародного протоколу по роботі з технологіями і використовуємо імплантати і всі комплектуючі одного виробника. Ми дійсно вважаємо, що матеріали та обладнання – це ще не все, тому в нашій команді працюють тільки справжні фахівці своєї справи.

Імплантація зубів сьогодні – це менш травматично, ніж видалити зуб. З кожним роком створюються все нові і нові технології, які роблять можливим імплантацію зубів навіть у найскладніших випадках і переводять багато протипоказання в розряд відносних.

Позвоните и запишитесь на консультацию прямо сейчас: (068) 961-87-57