м Харків, проспект Ювілейний, 72
Пн-Сб: 9:00 - 20:00

Відгуки про “Стоматології для всіх” (Харків)

Валерія Феліксівна приємна в спілкуванні, лікує добре і зайвого не радить. Моя перша і тепер, сподіваюся, постійна стоматологічна клініка.

Раджу відвідати чудового стоматолога – Лілію Ікрамовну – вона справжня зубна фея. Вона подарує вам посмішку безболісно, ​​швидко і якісно.

Ставила імплант. Безболісно, ​​професійно і швидко, так що злякатися толком не встигла. Дякую Андрію Миколайовичу за якісну роботу.

Радує приємна обстановка + прийнятна цінова політика. Закінчивши своє лікування, залишився задоволений: і естетично, і якісно. Рекомендую всім!

Мені 70 років, за все своє життя я не відчувала такого задоволення від спілкування зі стоматологами, як під час протезування у Кострікова Олексія. Доктор уважний, інтелігентний, зробив все можливе щоб я знову відчула впевненість в собі.

Наталія Миколаївна швидко знайшла контакт з моєї 6-річною донькою, і лікування зубика пройшло легко, і найголовніше – без сліз. Тепер якщо що – то тільки сюди!

Атмосфера професіоналізму і комфорту, ціни відносно не високі. Після того, як пролечила все зубки, зважилася на імплантацію. Уже кілька років не знаю проблем з зубами!

Стоматологічні клініки Харкова – відгуки

У Харкові сьогодні діють десятки стоматологічних клінік: приватних і державних.

Розібратися у виборі фахівців, яким можна довірити лікування зубів, не так просто, але ми сподіваємося, що відгуки про нашій стоматологічній клініці в Харкові схилять ваш вибір на нашу користь.

За якими критеріями визначити хороший медичний центр?

Фахівці стверджують, що один з визначальних критеріїв, за яким можна відрізнити хорошу клініку – рівень завантаженості. Знайшовши хорошого лікаря, пацієнти рідко розмінюються на кого-то другого.

Якщо Ви, бажаючи потрапити на прийом, зіткнулися з тим, що вільних місць немає на найближчі кілька днів – це хороший знак.

Наступний критерій – багатопрофільність. У нашій клініці робота ведеться за всіма основними напрямками – хірургія , протезірованіе , ортодонтія і т.д.

Підведемо підсумок:

  • завантаженість
  • багатопрофільність
  • обладнання
  • стерильність

Багато корисної інформації Ви зможете почерпнути з сайту нашої компанії і заодно вивчити рівень оснащення.

Ваша думка дуже важлива для нас

Наша стоматологія Харкова цінує відгуки пацієнтів понад усе. Для нас це стимул ставати ще краще і можливість отримати об’єктивну оцінку своєї роботи.

Не шкодуйте пару хвилин свого часу, щоб поділитися своїми враженнями про роботу нашої клініки і вашого лікуючого лікаря.

Для нас це дуже важливо!