м Харків, проспект Ювілейний, 72
Пн-Сб: 9:00 - 20:00
люди старшого віку частіше за інших потребують нашої допомоги
Стоматологія для пенсіонерів
Основна проблема пенсіонерів - це втрата зубів. Ми з розумінням і участю ставимося до їх положенню і прагнемо відновити втрачені функції, повернути їм радість життя, при цьому здивувавши їх абсолютно безболісними сучасними маніпуляціями
Что говорят наши врачи

"Звернувшись в нашу клініку ви з подивом виявите, що хворобливі відчуття під час лечения и удаления зубов - это всего лишь устаревший стереотип."

Валерія Феліксівна
Валерія Феліксівна Стоматолог-терапевт вищої категорії

"Наш твердий принцип: не вилучати, не пиляти, не порушувати природного здоров'я зубів, наскільки це можливо!"

Наталя Миколаївна
Наталя Миколаївна Стоматолог-терапевт

Особливу увагу ми приділяємо профілактиці, так як будь-яке захворювання легше запобігти, ніж лікувати. Спеціально розроблені методики професійної гігієни, особливий графік відвідувань фахівця, а також підбір індивідуальних засобів для чищення допоможуть на довгі роки зберегти зуби здоровими.

Лілія Ікрамовна
Лілія Ікрамовна Стоматолог-терапевт

"Багато людей зараховують стоматологів до ремісникам, проте нашу роботу складно назвати ремеслом - це мистецтво, для якого потрібно незвичайний талант. "

Олексій Володимирович
Олексій Володимирович Стоматолог-ортопед першої категорії

"Для мене ідеальний пацієнт той, хто націлений на грамотне комплексне лікування, хто розуміє, що тільки будучи здоровим, зможе зробити набагато більше для себе і своїх близьких.

Андрій Миколайович
Андрій Миколайович Стоматолог-хірург першої категорії, имплантолог

Я пишаюся тим, що можу дати людям те, чого вони потребують, тобто якісну лікарську допомогу, за якою вони приходять в нашу клініку.

Олексій Володимирович
Олексій Володимирович Стоматолог-ортопед першої категорії
Відгуки
"Мені 75 років, за все своє життя я не відчувала такого задоволення від спілкування зі стоматологами, як під час протезування у Кострікова Олексія. Доктор уважний, інтелігентний, зробив все можливе щоб я знову відчула впевненість в собі. " Тамара Іванівна
Оставьте отзыв о нашей десткой стоматологии в Харькове
Расскажите о нас

Если вы у нас уже были и вам понравилось, расскажите об этом, ваша благодарность самое ценное для нас