м Харків, проспект Ювілейний, 72
Пн-Сб: 9:00 - 20:00

Протезування зубів в Харкові

У даній статті ми розглянемо такі питання:

Протезування зубів дозволяє замістити втрачені зуби або цілий зубний ряд з відновленням жувальної функції і збереженням косметичної привабливості пацієнта.

Відділення ортопедичної
сучасної стоматології в Харкові нашої клініки вирішує проблеми часткового або повного протезування зубів в Харкові з використанням найсучасніших матеріалів і устаткування.

Показання до протезування зубів

Руйнування зубної тканини або відсутність зубів може призвести до атрофічних змін в щелепи і захворювань шлунково-кишкового тракту.

Протезування зубів в Харкові

Показаннями до протезування є:

  • Захворювання, при яких спостерігається швидке стирання зубів і пошкодження емалі.
  • Множинні дефекти зубного ряду.
  • Часткова або повна відсутність зубів у ротовій порожнині.

Ціни на зубні протези в Харкові в цілому, і в нашій стоматології зокрема, багато в чому залежать від виду протезування, яке може вибрати пацієнт після огляду наших лікарів ортопедів.

Види протезування зубів

Знімне протезування

Протезування зубів передбачає виготовлення і установку знімних або незнімних зубних протезів.

При наявності живих зубів знімні протези кріпляться за допомогою кріпильних елементів. У цьому випадку немає необхідності в щоденному зняття протеза.

Знімні зубні протези в Харкові виготовляють із застосуванням сучасних технологій:

  • Бюгельні протези на металевому підставі. Цей вид зубних протезів довговічний і досить зручний. Їх можна використовувати при неповному відсутності зубів.
  • Еластичні протези на базі з гнучких пластмас. Основна їхня перевага – м’якість і комфортне прилягання. Вони використовуються при повній або частковій втраті живих зубів.
  • Пластинчасті або акрилові протези, які є найбільш економічними і застосовуються в разі повної втрати зубів.

Вартість зубних протезів в Харкові залежить від конструкції бази протеза і матеріалу виготовлення зубних коронок, які кріпляться до бази.

Всі знімні протези вимагають певного гігієнічного догляду і час для адаптації в ротовій порожнині. Термін їх служби – 5-10 років.

Незнімне протезування

Незнімні протези жорстко кріпляться в порожнині рота і не вимагають спеціального догляду, що робить їх більш зручними.

До таких протезів відносяться:

  • Зубні коронки, що імітують натуральні зуби пацієнта за формою і кольором.
  • Зубні імпланти, що імплантуються в тканину замість зубного кореня, на які встановлюються коронки. Ціна на протезування зуба в Харкові залежить від матеріалу, з якого виготовляється коронка – металева, металокерамічна або керамічна.
  • Мостовидні протези – конструкція, що складається з декількох коронок. Міст дозволяє відновити кілька відсутніх зубів. Його кріплення здійснюється на опорні живі зуби або імпланти.

Всі види незнімних протезів, що виготовляються нашими фахівцями, не доставляють дискомфорту пацієнтам і відмінно відновлюють жувальну функцію.

Види протезування зубів і ціни в Харкові визначаються в залежності від результатів обстеження і фінансових можливостей пацієнта. Перед процедурою ми радимо пройти професійне лікування ясен в Харкові

Позвоните и запишитесь на консультацию прямо сейчас: (068) 961-87-57