м Харків, проспект Ювілейний, 72
Пн-Сб: 9:00 - 20:00

Стоматологія в Харкові

Приватна стоматологія в Харкові </ strong> – спеціалізована установа, яка надає якісні послуги з стоматології і де вся робота персоналу відповідає суворим стандартам системи якості.

Медичний центр «Стоматологія для всіх» це запорука отримання високотехнологічної та кваліфікованої медичної допомоги, наданої на європейському рівні.

До наших сильних сторін в області стоматології відносяться прозора система формування цін , широкий перелік послуг з профілактики та терапії хвороб зубів, гарантований довготривалий результат. При цьому ми намагаємося робити упор на профілактику захворювань порожнини рота, щоб зберегти і підтримати здоров’я зубів Вашої родини.

Напрями

У кожного віку є свої особливості та нюанси в лікуванні і профілактиці захворювань зубів. Дізнайтеся про це докладніше в нашому стоматологічному центрі

Чим «Стоматологія для всіх» виділяється серед інших стоматологічних центрів

Стоматологія в Харкові Відомо, що якість послуг в приватних стоматологічних центрах Харкова буває дуже різним. А посмішка людини – важлива деталь бездоганного стилю і успіху в житті. Саме вона відразу формує думку про кожного. Як говорила Коко Шанель, «у нас немає іншої можливості справити перше (таке необхідне правильне!) Враження». Так ось «Стоматологія для всіх» в Харкові допоможе Вам і створить ідеальну посмішку!

Переваги «Стоматології для всіх»:

 • Команда надійних лікарів з досвідом роботи від 1020 років;

 • За десять років нашої роботи висококваліфіковану допомогу стоматолога отримали понад 8 тис. Відвідувачів, серед яких діти та дорослі з проблемами різного ступеня складності;

 • Лояльна система знижок, гнучкий графік прийому і конкурентоспроможна цінова політика на стоматологію в Харкові – роблять наші послуги доступними для людей різного соціального стану, статі і віку;

 • Ми націлені на найновітніші розробки, успішні плоди в стоматології;

 • Наш центр дійсно надає високоякісне і безболісне лікування;

 • На всі типи стоматологічних послуг ми даємо гарантію;

 • Сучасна стоматологія в Харкові від нашого центру забезпечена прогресивними фахівцями і якісним обладнанням.

Медичний центр «Стоматологія для всіх», місто Харків, налаштований на створення і розвиток довгострокового партнерського співробітництва, саме тому кожного нашого клієнта ми надаємо індивідуальний підхід в залежності від пріоритетів, стану і можливостей.

На цьому ми не зупиняємося. Зауважимо, що в медичному центрі регулярно виконується робота по впровадженню найновіших досягнень і технологій терапії, наші фахівці постійно покращують свою кваліфікацію. Ми намагаємося підтримувати стоматологічні послуги на високому рівні!

Послуги нашого центру стоматології в Харкові

Спеціалізований центр «Стоматологія для всіх» надає комплекс стоматологічний послуг:

 • Гігієна і профілактика;
 • Ортопедичне лікування зубів;
 • Терапевтичні методи лікування;
 • Проведення хірургічного втручання;
 • Ортодонтія повного циклу;
 • Рентгенодіагностика (ортопантомограмма), КТ зубів.

Стоматологія в Харкові в нашому центрі це ще й запорука безпеки. Всі робочі процеси проходять в умовах повної стерильності, з дотриманням усіх санітарних вимог і гігієнічних норм. У всіх кабінетах і приміщеннях проводяться протиепідемічні заходи, розроблені схеми евакуації і активні різні системи оповіщення про можливі аварійні ситуації.

Наша головна цінність наш колектив

Нашій дружній родині вже 10 років. Персонал хорошою стоматології в Харкові створювався з урахуванням професійних і індивідуальних якостей, і у нас вийшло набрати колектив однодумців, справжніх ентузіастів своєї справи. Лікарі центру «Стоматології для всіх» постійно проходять навчання нових досягнень в науці на курсах і тренінгах, беруть участь в стоматологічних конференціях. Ми вірні одне одному, своїм пацієнтам і нашій справі.

Як згуртована команда, ми не тільки з великим завзяттям ходимо на роботу, але ще і разом відпочиваємо, обговорюємо нові статті та програми, надаємо підтримку один одного у важку хвилину. У нас є свої звичаї і особистісні цілі. Кожна вдячна посмішка – підтвердження якості наших послуг, стимул до вдосконалення та зростання!

Відгуки про «Стоматології для всіх» в Харкові все отзывы

Валерія Феліксівна приємна в спілкуванні, лікує добре і зайвого не радить. Моя перша і тепер, сподіваюся, постійна стоматологічна клініка.

Раджу відвідати чудового стоматолога – Лілію Ікрамовну – вона справжня зубна фея. Вона подарує вам посмішку безболісно, ​​швидко і якісно.

Ставила імплант. Безболісно, ​​професійно і швидко, так що злякатися толком не встигла. Дякую Андрію Миколайовичу за якісну роботу.

Радує приємна обстановка + прийнятна цінова політика. Закінчивши своє лікування, залишився задоволений: і естетично, і якісно. Рекомендую всім!

Мені 70 років, за все своє життя я не відчувала такого задоволення від спілкування зі стоматологами, як під час протезування у Кострікова Олексія. Доктор уважний, інтелігентний, зробив все можливе щоб я знову відчула впевненість в собі.

Наталія Миколаївна швидко знайшла контакт з моєї 6-річною донькою, і лікування зубика пройшло легко, і найголовніше – без сліз. Тепер якщо що – то тільки сюди!

Атмосфера професіоналізму і комфорту, ціни відносно не високі. Після того, як пролечила все зубки, зважилася на імплантацію. Уже кілька років не знаю проблем з зубами!

Мы находимся в Харькове,
по адресу: проспект
Юбилейный, 72
demo
Розкажіть про нас

Якщо ви у нас вже були і вам сподобалося, розкажіть про це, ваша вдячність найцінніше для нас