м Харків, проспект Ювілейний, 72
Пн-Сб: 9:00 - 20:00

Стоматологія для вагітних

У даній статті ми розглянемо такі питання:

Жіночий організм в період виношування малюка вразливий і чутливий, хронічні процеси загострюються, захворювання зубощелепної системи прогресують, погіршуючи самопочуття мами і погрожуючи здоров’ю плода. Зачатки зубів у дитини формуються на 6-10 тижні, а з 5 місяці починається мінералізація тканин і триває після появи малюка на світ, тому важливо не порушити природний процес росту можливим потраплянням патогенної флори від недолікованих раніше поразок твердих і м’яких тканин порожнини рота.

Лікування зубів при вагітності в Харкові

Кожній людині необхідно відвідувати стоматолога раз в 6 місяців, для того, щоб не пропустити що почалися захворювання твердих і м’яких тканин порожнини рота на ранній стадії. Тому, при плануванні зачаття жінці потрібно обов’язково пройти комплексний огляд ротової порожнини і вилікувати наявні ураження заздалегідь, до настання звітного часу успішного зачаття. Але у випадку необхідності здійснення лікування під час вагітності, то для цього краще вибрати 2-й триместр.

Особливості лікування зубів при вагітності в Харкові

Лікарі медичного центру «Стоматологія для всіх» з особливим трепетом і турботою ставляться до майбутніх мам, так як всі наші лікарі-терапевти – відбулися матусі і прекрасно розуміють стан і хвилювання вагітної жінки. Для проведення в повному обсязі лікувальних, терапевтичних процедур сприятливий другий триместр. Однак якщо присутній нестерпний біль, є ймовірність ускладнень, що загрожують здоров’ю плоду, лікування зубів вагітним ми проводимо невідкладно, застосовуючи адекватне знеболювання і максимально комфортні умови.

Чи можна робити рентген зуба при вагітності?

Вважається, що доза опромінення, отримана в процесі одного рентгенівського знімка зуба, не перевищує дозу, отриману у відпустці у моря, під палючим сонцем.

При рентген-дослідженні зубів опроміненню піддається лише мала ділянка, в той час як плід захищений фартухом, який не пропускає промені. Процедура не несе небезпеки, але все ж небажана в першому триместрі, тому, при можливості лікування зубів без знімка в цей період, ми його не робимо. Звичайно, бувають випадки, коли без рентгена ніяк не обійтися, наприклад, при необхідності лікування кореневих каналів, при переломі кореня зуба або кісті.

У нашій клініці для рентгенографії ми використовуємо сучасний високочастотний портативний дентальний рентген-апарат Rextar X.

Рентген в стоматології для вагітних

Відмінною особливістю даного апарату є додатковий захист від радіації, що складається з двох свинцевих пластин в корпусі апарату. Така надійний захист забезпечує повну безпеку від розсіюється радіації.

Стоматолог для вагітних в Харкові: наші переваги

Завдяки високому професіоналізму, передовому оснащенню, застосування сучасних матеріалів, доброзичливій атмосфері майбутня матуся буде відчувати себе комфортно на прийомі у стоматолога. Ми пропонуємо:

  1. професійне, ефективне лікування будь-якого ураження зубних тканин і порожнини рота незалежно від етапу розвитку і ступеня складності;
  2. зважений і об’єктивний вибір сучасних методик лікування зубів, які не впливають на здоров’я мами і малюка;
  3. індивідуальний підхід до пацієнтів, висока точність і оперативність діагностичних заходів;
  4. виключення больових відчуттів під час лікувальних маніпуляцій, виключення стресових ситуацій;
  5. зручне розташування клініки, комфортний графік роботи, затишний, красивий інтер’єр.

Якщо ви перебуваєте в щасливому очікуванні поповнення сім’ї або тільки плануєте настання вагітності, подбайте про своє здоров’я і здоров’я майбутнього малюка, записавшись до нас на прийом. Привітний і компетентний адміністратор відповість на всі Ваші запитання.

Позвоните и запишитесь на консультацию прямо сейчас: (068) 961-87-57