м Харків, проспект Ювілейний, 72
Пн-Сб: 9:00 - 20:00

Хірург стоматолог в Харкові

У даній статті ми розглянемо такі питання:

видалення зубів

Основним показанням до видалення зуба є повне руйнування зуба і розвиток великих запальних процесів, що не піддаються лікуванню.

В нашій хірургічної стоматології під місцевою анестезією проводять:

Навіть складні операції з видалення зубів фахівці нашої клініки проводять з мінімальним пошкодженням кісткової тканини. Це скорочує реабілітаційний період і повертає пацієнта до нормального життя.

Зубозберігаючі хірургічні операції

У нашій клініці хірурги-стоматологи використовують сучасні методики оперативного лікування запальних процесів, спрямовані на збереження зубів:

  • Резекція верхівки кореня зуба. Проводиться при наявності кіст на кінчику кореня зуба. Ця операція допомагає уникнути розповсюдження вогнища інфекції і видалення зуба.
  • Видалення одного ураженого кореня многокорневого зуба. Вражений корінь відсікають і видаляють, залишаючи цілої коронковую частина зуба.
  • Видалення пошкодженої коронкової частини зуба і використанням кореня для подальшого протезування
  • Хірургічне лікування пародонту , спрямоване на зміцнення тканин утримують зуби

Імплантація

На сьогоднішній день установка зубних імплантатів є найнадійнішим способом зубного протезування
.

За допомогою сучасних методик в нашій клініці хірург-стоматолог в Харкові кваліфіковано проводить основні хірургічні етапи вживлення імплантату:

  • Підготовку поверхні кісткової тканини
  • Формування имплантационного ложа
  • Установку імплантату і ушивання краю ясен
  • Установку абатмента після інтеграції імплантату в кісткову тканину

Подібна операція проходить під місцевою анестезією з мінімальною травматичністю кісткової тканини.

Кісткова пластика

Пересадка тканин, пов’язана з відновленням цілісності ділянок ротової порожнини пацієнтів є найскладнішою областю хірургічної стоматології.

Досвідчені хірурги стоматологи нашої клініки успішно проводять пластичні операції, використовуючи донорський матеріал самого пацієнта:

  • Остеопластика – збільшення обсягу кісткової тканини для проведення імплантації при атрофії шляхом підсадки кісткового блоку з інших ділянок щелепи
  • Синус-ліфтинг – Збільшення товщина кісткової тканини для імплантації в верхньої щелепи в області гайморових пазух

Відділення щелепно-лицьової хірурги в Харкові займається лікуванням захворювань порожнини рота за допомогою оперативного втручання.

У більшості пацієнтів хірургія асоціюється виключно з процедурою видалення зубів. Однак основне завдання сучасного хірургічного лікування полягає в збереженні зубів і усунення причин їх руйнування.

Крім цього, наша хірургічна стоматологія в Харкові успішно вирішує складні завдання реконструкції і пластики кісткової тканини.

У нашій клініці «Стоматологія для всіх» безболісно проводяться операції будь-якого ступеня складності з використанням сучасного діагностичного та хірургічного обладнання, яке використовують тільки кращі стоматологічні клініки Харкова
.

Наші хірурги стоматологи в Харкові

Точність діагностики, висока якість проведення хірургічних операцій будь-якої складності і реабілітаційні заходи гарантують позитивний результат лікування нашим пацієнтам. У нас ви також можете провести нескладну процедуру відбілювання зубів в Харкові

Позвоните и запишитесь на консультацию прямо сейчас: (068) 961-87-57