м Харків, проспект Ювілейний, 72
Пн-Сб: 9:00 - 20:00

Відбілювання зубів в Харкові

У даній статті ми розглянемо такі питання:

Відбілювання зубів в Харкові – послуга, яка дозволяє реалізувати в життя мрію і подарувати білосніжну усмішку як з обкладинки глянцевого журналу.

Наші зуби щодня піддаються випробуванням: кава, вино, чай і любов до паління. Як результат – потемніння, які, безумовно, не прикрашають посмішку.

У нашій клініці на проспекті Ювілейному справжні професіонали своєї справи допомагають відбілити зуби в Харкові абсолютно безпечно для їх структури за допомогою передових технологій.

Різниця між відбілюванням зубів і чищенням

Багато, помилково, плутають відбілювання з професійним чищенням. Змінює колір зубів дентин – ця тканина знаходиться під емаллю.

Коли робота виконується професійно, використовуються спеціальні гелі, які «витравлюють» пігмент .Вони не тільки не пошкоджує емаль, а й завдяки наявності кальцію, фосфору та інших корисних компонентів, дозволяє її зміцнити.

У випадку ж з чищенням з поверхні зубів просто знімається наліт.

Домашнє та професійне відбілювання зубів

Відбілювання зубів можна проводити двома способами – вдома або в клініці, але, і в тому і в іншому випадку, необхідно провести професійну чистку зубів в клініці

Домашнє відбілювання передбачає створення під індивідуальні потреби пацієнта спеціальних кап.

Після цього він самостійно завдає відбілюючий гель на певний час. Зазвичай це 7-8 годин. Курс може тривати від 3 до 14 днів або навіть місяці. Все залежить від того, наскільки сильною концентрації використовується для освітлення гель.

Дізнавшись скільки коштує відбілювання зубів в Харкові багато пацієнтів вибирають цей метод через його прийнятної ціни.

Другий, професійний метод відрізняється швидким результатом. Всього 30 хвилин – і Ви можете підкорити світ своєю білосніжною посмішкою.

Плюси відбілювання в стоматологічній клініці

  • Безпека. Перед тим, як провести відбілювання, наш лікар проводить огляд зубів і м’яких тканин і оцінює ризики;
  • Повний контроль процесу. Стоматолог в індивідуальному порядку визначає концентрацію окислювача і прогнозує результат;
  • Збереження емалі від пошкоджень. Після апаратної обробки наноситься спеціальний шар, який дозволяє вберегти емаль від механічних і інших подразнень.

Як часто потрібно робити відбілювання?

Нехай Вас не лякають ціни на відбілювання зубів в Харкові в хорошою стоматології , адже ефекту від процедури, в залежності від щоденної гігієни, прийнятої їжі та індивідуальних особливостей, вистачає на 1,5-2 року.

Якщо хочете насолоджуватися білосніжною посмішкою довше, краще звести до мінімуму або зовсім відмовитися від сигарет, газованої води, вина і кави, замінивши їх свіжими фруктами і овочами з твердою м’якоттю, а також кисломолочними продуктами.

Для тих, хто багато курить і не відмовляє собі у вині, процедуру доведеться повторювати щороку.

Чи є у відбілювання протипоказання?

  • Наявність карієсу;
  • Захворювання ясен;
  • Травми зубів – тріщини або відколи.

Не рекомендується проводити процедуру під час вагітності або годування груддю. Доведеться відкласти мрії про білосніжну усмішку і тим, хто носить брекет-систему.

Доступна розкіш

Багато пацієнтів відмовляють собі в задоволенні відбілити зуби в Харкові – ціна того головна причина.

Вартість формується, виходячи з багатьох факторів: рівня клініки, вартості матеріалів і обладнання. “Стоматологія для всіх” пропонує одну з найдоступніших цін в Харкові. Відбілювання у нас обійдеться в 2500 гривень або 150 гривень один зуб, якщо Вам не потрібна повна послуга.

Нерідко до нас звертаються пацієнти, які в спробі заощадити або купившись на те, що ціна на лазерне відбілювання в Харкові була нижчою за ринкову, заробили підвищену чутливість ясен або і того гірше – опіки.

У «Стоматології для всіх» працюють професіонали своєї справи з багаторічним стажем, тому в результаті Ви можете бути впевнені на всі 100%.

Позвоните и запишитесь на консультацию прямо сейчас: (068) 961-87-57